Вход | Регистрация
14.01.2013 | 19:37 Володимир
Автосоветы

Звукоізоляція для автомобілів

Така фраза як «шумове забруднення» знайома практично кожному власникові авто. У них слух дуже чутливий, з цієї причини вони чують буквально кожен хруст, який може виробляти автомобіль під час руху. Після певних досліджень, вчені прийшли до висновку, що звук має сильний вплив на загальний стан здоров'я людини, і його емоційний настрій.


Комментариев: 0    Оценок: 0
14.01.2013 | 19:11 Володимир
Автосоветы

Правильна поведінка за кермом

Нарешті Ви придбали новий автомобіль, і отримали водійське посвідчення. Природно, Ви маєте поняття, що автомобіль вважається дуже небезпечним видом транспорту, який досить часто бере участь у ДТП. З цієї причини у вас є поняття правильної поведінки за кермом, щоб уникнути аварійної ситуації. А от, приміром, чого не варто робити?


Комментариев: 0    Оценок: 0
14.01.2013 | 19:04 Володимир
Автосоветы

Для чого необхідні автомобільні іонізатори

Запиленість і загазованість міст негативно позначається на стан здоров'я їх мешканців. Вихлопні гази, дорожній пил, небезпечні мікроорганізми ... Весь цей міський «букет» призводить до захворювань очей, дихальної, кровоносної і нервової систем, викликає головні болі і проблеми з травленням. У зоні ризику знаходяться не тільки пішоходи, але й автомобілісти. Але у володарів авто є вихід - установка іонізатора повітря!


Комментариев: 0    Оценок: 0
14.01.2013 | 18:57 Володимир
Автосоветы

Поради водіям-новачкам

Щодня сотні щасливчиків, які отримали водійські права, виїжджають на вулиці міст. У них є права, є автомобіль, але немає досвіду водіння. Ось які поради новачкам дають професійні водії.


Комментариев: 0    Оценок: 0
14.01.2013 | 18:51 Володимир
Автосоветы

Заміна масла в коробці передач вантажного автомобіля

Контроль кількості масла в картерах коробок передач, роздавальних коробок і провідних мостів виробляють, отвертивая пробки наливних отворів. Висота розташування наливних отворів визначається необхідним рівнем масла в агрегаті, тому масло додають до тих пір, поки воно не починає виливатися з картера.

Комментариев: 0    Оценок: 0
14.01.2013 | 18:45 Володимир
Автосоветы

Як досягти безпеки дорожнього руху

Сучасний світ вже неможливо уявити без автомобілів. Стрімко розвиваючись, продукція автопрому набагато випереджає зростання якості будівництва та утримання доріг. Не визначилися досі і архітектори з відповідністю плану розвитку наших міст зростаючій кількості особистих авто у громадян. Хочемо ми чи ні, але кожному легковому автомобілю потрібно 10-12 кв. метрів «житлової площі».


Комментариев: 0    Оценок: 0
14.01.2013 | 17:43 Володимир
Автосоветы

Який домкрат краще вибрати

При виборі підйомного механізму потрібно враховувати як вагу свого автомобіля, так і свої фізичні можливості. Але перш ніж вибирати домкрат, потрібно розібратися в їх класифікації та характеристики.


Комментариев: 0    Оценок: 0
14.01.2013 | 17:36 Володимир
Автосоветы

Плюси і мінуси пневматичних шин

Пневматичні шини використовуються вже близько ста років і являють собою герметично замкнутий балон, наповнений повітрям. Тиск всередині шини вище атмосферного в кілька разів, що не дає колесу просідати під вагою автомобіля.


Комментариев: 0    Оценок: 0
14.01.2013 | 17:32 Володимир
Автосоветы

Як правильно паркувати автомобіль взимку

Здрастуйте, товариші по нещастю, всі автомобілісти і пасажири, які з різних причин, залишаються на зимовий час разом зі своїми автомобілями. Ось підходить осінь, і долають спогади про суворої зимової пори.


Комментариев: 0    Оценок: 0
14.01.2013 | 17:26 Володимир
Автосоветы

Як економити паливо

У сформованій міжнародній обстановці, в часи, коли паливо постійно зростає в ціні користування автомобілем, перетворюється на справжню розкіш. Пройдемося по основним і самим простим правилам для початківців водіїв, як же їм економити паливо в своїй машині.


Комментариев: 0    Оценок: 0

1 2 3

2018 bayura.net