Вход | Регистрация

Як самостійно визначити якість бензину?

28 августа 2012, 15:07
Володимир
журналист
Як самостійно визначити якість бензину?

Щоб визначити якість бензину слід звернути увагу на його характеристики, які повинні відповідати всім стандартам. В першу чергу це колір. У більшості видів палива його бути не повинно, крім А-80 - в ньому міститься деяка кількість домішок, що робить його трохи мутнуватим.


Але навіть якщо ви не фахівець з паливно-мастильних матеріалів, то за допомогою елементарних експериментів зможете легко визначити, наскільки якісний бензин вам попався.На чистий аркуш паперу помістіть краплю бензину і подуйте, щоб рідина розчинилася. Якщо на папері з'явилася жирна пляма або він змінив колір, це означає, що в бензині міститься дуже багато домішок і його брати не варто. Також наявність домішок можна визначити по запаху. Наявність характерного запаху сірки говорить про велику концентрацію непотрібних добавок.


Читайте також:

Що робити з іржею на кузові?Також можна визначити кількість смол у паливі. Помістіть трохи бензину на скло і підпаліть. Якщо проступили жовті або коричневі плями, значить, що бензин містить велику концентрацію смол, які будуть сприяти швидкому зносу двигуна. Білі плями говорять про те, що смоли відсутні.Скляну ємність наповніть бензином і піднесіть до світла. Повинен бути трохи жовтуватий відтінок.


Додайте розчин марганцівки. Якщо рідина придбала рожевий відтінок - це символізує про те, що бензин розбавлений водою.


Читайте також:

Звукоізоляція для автомобілів


По материалам: avto.bayura.net/news
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net