Вход | Регистрация

Ксенонові лампи в противотуманки: за і проти

28 августа 2012, 14:24
Володимир
журналист
Ксенонові лампи в противотуманки: за і проти

Ксенонові лампи в останнім часом набувають велику популярність. Але використання їх може мати як позитивні, так і негативні сторони. Тому, перш ніж вставляти ксенон у фари зважте всі «за» і «проти».


Головним достоїнством ксенонових ламп слід вважати їх здатність відмінно освітлювати дорогу, що, в свою чергу, знижує фактор небезпеки для водіїв і пасажирів. На відміну від галогенних, ксенонові лампи стійко переносять перепади температури. Ще один великий плюс - великий термін експлуатації, близько трьох років. Економія відбувається за рахунок того, що ці лампи менше нагріваються.Читайте також:

Європейська версія Kia Sorento отримає 3 нові моториТепер про мінуси установки ксенонових ламп в протитуманні фари. По-перше, незважаючи на їх відмінні характеристики, існує певна небезпека використання ксенону при поїздках в дощову та туманну погоду. Вся справа в тому, що ці лампи дають біле освітлення, яке в тумані сильно розсіюється.Крім цього, установку ксенонових ламп потрібно довіряти тільки фахівцям в сервісних центрах. При неправильному розташуванні ксенонового світла водії на зустрічній смузі можуть бути засліплені.


Читайте також:

Велосипед винайшли ще раз?


По материалам: avto.bayura.net/news
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net