Вход | Регистрация

Найнадійнішими автомобілями визнали Honda

04 августа 2012, 15:57
Володимир
журналист
Найнадійнішими автомобілями визнали Honda

За даними рейтингу найбільшої британської страхової компанії Warranty Direct, компанія Honda виробляє найбільш надійні автомобілі. Це означає, що на післягарантійне обслуговування автомобілів Honda власники будуть витрачати меншу суму в порівнянні з власниками інших автомобілів.


По результату аналізу Warranty Direct, компанія Honda набрала 30,75 балів, обійшовши найближчого конкурента більше ніж на 6 пунктів. Автомобіль Honda, віком від 3 до 10 років, має не більше одного шансу з десяти зламатися протягом року в рамках зазначеного діапазону.


Читайте також:

Шпионы сфотографировали интерьер нового «Мустанга»При складанні рейтингу враховуються такі показники: час ремонту, середня вартість ремонту, кількість поломок автомобілів бренду, пробіг та вік машин. Чим нижчий індекс рейтингу, тим надійнішим є виробник.Японська компанія Honda збільшила чистий прибуток у першому фінансовому кварталі на 315%, до $ 1,7 млрд. Але навіть такі показники не виправдали очікувань ринку. 


Читайте також:

Ательє Wald зробило гібрид Toyota Prius трохи агресивнішеWarranty Direct є глобальним лідером у сфері страхових послуг. Основним з напрямків діяльності компанії - страхування авто, що знаходяться в експлуатації від 3 до 10 років.


По материалам: avto.bayura.net
Теги: Honda, рейтинг
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net