Вход | Регистрация

У Чехії надрукували електричний сіті-кар на 3D-принтері

15 октября 2016, 00:11
Володимир
журналист


Технології тривимірної друку впроваджуються практично в усі сфери промисловості. Не виключенням є і автомобільна, причому аддитивному тренду йдуть як імениті виробники, так і менш відомі стартапи. І ось днями з'явилася новина з Чехії: дизайнер Петро Хладек (Petr Chl?dek) представив свій протопити електричного сіті-кара, ряд елементів якого був створений на 3D-принтері.


3D-друкований електромобіль отримав назву 4еkolka, а його створення обійшлося чеському умільцю в 12 тис. Доларів. Причому приблизно 50 відсотків вартості автомобіля, за словами автора, довелося на тяговий акумулятор і керуючу електроніку.«Чеколка» являє собою двомісний міський автомобіль, в рух який призводить електрична силова установка. Мотор машини отримує харчування від літій-залізо-фосфатного батареї (LiFePO4) з ємністю 9,6 кВт * год. Максимальна швидкість електромобіля складає 55 км / год, а його запас ходу знаходиться в межах 200 км.

На створення персонального електрокара Петра Хладека спонукало те, що, на його думку, використання традиційних автомобілів в сучасних міських умовах неефективно. На дорогах занадто багато великих машин, що перевозять лише одну людину, а громадський транспорт обмежений наміченими маршрутами. До того ж, з новим 3D-друкованим автомобілем з'являється можливість кастомизировать його під свої особисті потреби, зробити його максимально легким і зручним для повсякденного використання.Найближчим часом Хладек збирається протестувати «Чеколку» на вулицях Праги. У перспективі автор електричного компакт-кара розраховує налагодити також і серійне виробництво.Крім електромобілів, 3D-прототипування застосовується також у створенні електричних мотоциклів. Наприклад недавно, компанія Airbus представила роздрукований на 3D-принтері байк Light Rider.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net