Вход | Регистрация

Rinspeed показала безпілотний електрокар Oasis з сонячними панелями на даху

15 октября 2016, 00:04
Володимир
журналист

електромобіль Оазис


Швейцарський автовиробник Rinspeed, яка як і раніше не Женевському автосалоні представила концепт гібридного спорткара ?tos з майданчиком для дрона, показав свій черговий прототип «зеленого» автомобіля, який отримав ім'я Oasis.


Створивши його максимально футуристичний, розробники назвали свій електромобіль «приятелем R2D2 з" Зоряних воєн "». За їх поданням машина повинна стати «вітальні на колесах» в світі міського асфальту. Усередині встановлені зручні крісла для двох чоловік, є телевізор і столик. Більш того, в передній частині передбачена навіть невелика галявина, на якій можна висадити кімнатні квіти.Oasis получіk електричний привід і велику сонячну батарею на даху. Говориться про систему автопілотування, хоча при бажанні власники зможуть управляти автомобілем вручну за допомогою багатофункціонального рульового колеса.

електромобіль Оазис

Для концепт-кара заявлена відмінна маневреність, що досягається за рахунок керованих задніх коліс. Передні колеса, в свою чергу, повністю закриті кожухами. Автомобіль оснастили проекційним дисплеєм на лобовому склі і двома великими сенсорними дисплеями на передній панелі.Rinspeed Oasis характеризується великою площею скління кузова. Лобове скло здатне виконувати функції екрану системи доповненої або віртуальної реальності. Електрокар може використовуватися в якості развозного автомобіля, наприклад, для доставки піци.Більш детальну інформацію про новинку швейцарська компанія обіцяє розкрити на виставці CES 2017, яка на початку січня пройде в Лас-Вегасі (Невада, США).


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net