Вход | Регистрация

Mitsubishi повертається до виробництва розкішних седанів

22 июля 2012, 16:03
Володимир
журналист
Mitsubishi повертається до виробництва розкішних седанів

Компанія Mitsubishi відроджує дві моделі, від виробництва яких відмовилася на початку цього століття. Седани Proudia і Dignity повинні стати новими флагманами марки, але з'являються на світ завдяки бедж-інжинірингу: обидві моделі, по суті, є седанами Infiniti.


Поява в модельному ряду Mitsubishi відразу двох розкішних новинок - наслідок співпраці компанії з концерном Nissan. Так, Mitsubishi Proudia (це ім'я, за словами виробників, є симбіозом слова proud - "гордість", і слова diamond - "алмаз") являє собою перелицьований Infiniti M, від якого відрізняється лише бампером, гратами радіатора і шильдиками. Друга ж новинка, седан Dignity заснована на подовженій модифікації гібридного M35h, який Infiniti випускає для китайського ринку. Таким чином, Dignity вважається більш розкішним седаном, ніж Proudia.


Читайте також:  Ательє Wald зробило гібрид Toyota Prius трохи агресивніше


Для Proudia пропонуються 3,7-літровий V6 потужністю 333 кінських сили і і 363 Нм, а також більш доступний 2,5-літровий V6 потужністю 225 кінських сил. Версія з більш потужним мотором може бути і повнопривідною.


Читайте також:  CADILLAC ELR: Стильний електрокар.


У свою чергу, Dignity запозичила силову установку у гібрида Infiniti - вона складається з 306-сильного бензинового V6 об'ємом 3,5 л і 68-сильного електричного двигуна.


Обидві моделі вже доступні для замовлення на внутрішньому ринку Японії за ціною від 40 700 євро за Proudia і від 85 000 євро за Mitsubishi Dignity. Про плани компанії щодо виведення новинок на зовнішні ринки поки нічого не відомо.


Читайте також:  «Е-кросовер» ЗНОВУ СТАВ ВИГЛЯДАТИ ІНАКШЕ


По материалам: avto.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net