Вход | Регистрация

Електромобіль Mazda 2 EV

22 июля 2012, 15:43
Володимир
журналист
Електромобіль Mazda 2 EV

Пару місяців тому виконавчий директор компанії Mazda Масахіро Моро висловився проти виробництва електромобілів, назвавши, до речі кажучи, цілком розумну причину. Аналітики вважають, що в найближчі роки більше 60% продажів автомобілів в світі буде припадати на країни, що розвиваються, уряди яких не здатне створити відповідну інфраструктуру, а самі жителі не можуть дозволити собі покупку такого дорого девайса, як електромобіль. Але загальносвітова тенденція до електрифікації змушує японський концерн змінювати свої плани: на днях компанія представила версію Mazda 2 (Demio) з повністю електричним приводом. 
Нічого принципово нового японці не запропонували, але деякі характеристики викликають, принаймні, цікавість. Тягова акумуляторна батарея Mazda 2 EV ємністю 20 кВт * год забезпечує, на думку розробників, 200 км автономного ходу. Досить смілива заява. Наприклад, Nissan Leaf обладнаний акумулятором 24 кВт * год, якого, згідно з дослідженнями Агентства з охорони навколишнього середовища США, вистачає лише на 120-130 км. Але не будемо поспішати з висновками, а почекаємо незалежних тестів. 

Читайте також:  ЕЛЕКТРИЧНИЙ BYD E6


Повна зарядка японського електромобіля займе 8:00, на спеціальних станціях 80% енергії відновляться всього за 40 хвилин.


На зміну ДВС прийшов електродвигун 75 кВт. 
Швидкість Mazda2 EV обмежена примусово на позначці 120 км / ч. Час розгону до сотні не повідомляється. 


Читайте також: 
Суперкари більше не хочуть бути схожим на Lamborghini


Через важких акумуляторних блоків машина трохи додала у вазі, тепер споряджена маса складає 1180 кг (проти 1060 кг у Mazda 2 1.5 MT). 
Не надто велика надбавка у вазі, враховуючи ємність батареї. Допомогли технології SKYACTIV - комплексний підхід до енергоефективності у виробництві автомобіля. Тільки за SKYACTIV «Мазду» можна відзначити як одного з найактивніших автовиробників які просувають енергозберігаючі технології. 


Читайте також:  
Новый Seat Leon представлен официальноГоворити про масове виробництво Mazda 2 EV не доводиться. Восени цього року компанія планує випустити лише 100 екземплярів і лише для внутрішнього ринку.


По материалам: avto.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net