Вход | Регистрация

Кросовер Lamborghini Urus оцінили в 170 тисяч євро

22 июля 2012, 13:57
Володимир
журналист
Кросовер Lamborghini Urus оцінили в 170 тисяч євро

У самого екстравагантного Lamborghini останнього часу є шанс виявитися і найдоступнішим: за попередніми даними, серійний кросовер Lamborghini Urus буде коштувати приблизно на 20 000 євро дешевше прогнозованої базової вартості очікуваного спорткупе Gallardo.


Перший в сучасній історії італійської марки кросовер, чия прем'єра відбулася на мотор-шоу в Пекіні, викликав справжню сенсацію. Керівництво Lamborghini пов'язує з кросовером Urus серйозні надії, розраховуючи зробити з неї одну з найбільш продаваних моделей. Плановані щорічні обсяги виробництва повинні перевищити 3000 примірників.


Читайте також:  Суперкари більше не хочуть бути схожим на LamborghiniКросовер Lamborghini Urus

Популярність Lamborghini Urus повинна серйозно сприятиме і ліберальна цінова політика. За відомостями порталу Car Magazine, ціна базової модифікації кроссовера складе близько 170 000 євро, що зробить його найбільш доступною моделлю марки з сучасного модельного ряду. Втім, поява Urus в шоу-румах дилерів прогнозується тільки на 2016 рік.Читайте також:  Оновлений Audi Q5 буде коштувати в Росії від 1730000 рублівКросовер Lamborghini Urus


Нагадаємо, для розробки Lamborghini Urus використана платформа концерну Volkswagen, на якій планується випустити також наступні покоління таких кросоверів, як Porsche Cayenne, Audi Q7 і серійну модифікацію позашляховика Bentley EXP 9 F. Демонстраційний примірник прототипу Urus був оснащений 4,2-літровим V8 від Audi, що розвиває близько 600 кінських сил.


Читайте також: Mercedes готує до автосалону в Парижі дизельний суперкар SLS AMGКросовер Lamborghini Urus


По материалам: avto.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net