Вход | Регистрация

ЕЛЕКТРИЧНИЙ BYD E6

22 июля 2012, 13:15
Володимир
журналист
ЕЛЕКТРИЧНИЙ BYD E6

Якщо вірити заявленим характеристикам, китайський кросовер BYD e6, представлений на Детройтському автосалоні, на голову перевершує розробки американських, японських і європейських компаній. 
На цій машині вперше використані батареї Fe, новітня розробка BYD, яку представники компанії називають не інакше як «революційної». Завдяки цим батареям запас ходу електромобіля BYD, який - зверніть увагу - вже випускається, становить 400 кілометрів. Це вдвічі більше найближчого переслідувача, концептуального Mercedes BlueZERO! Nissan Nuvu, знову ж таки концептуальний, заявлений запас ходу 125 кілометрів. Toyota FT-EV, пробіг без підзарядки - 80 кілометрів. Повністю заряджені батареї новітнього гібрида Fisker Karma також дозволяють пройти лише 80 км. 


Читайте також: 
Ford отозвет более 10 тыс. внедорожников Escape 2013 в Америке


ЕЛЕКТРИЧНИЙ BYD E6Мало того, що акумулятори BYD володіють вражаючою ємністю, вони ще й надзвичайно швидко заряджаються: на 50% всього за 10 хвилин, а повна зарядка відбувається за годину! Не будемо втомлювати вас цифрами, але конкуренти і поруч не стояли. Крім характеристик, батарея примітна і тим, що всі її хімічні складові придатні для переробки та повторного використання. 


Читайте також:  "Лотус" розробив дешевий надекономічний автомобільНа машині встановлений електродвигун потужністю 200 кВт (268 к.с.), що забезпечує чудову динаміку. До 100 км / год п'ятимісний кросовер розганяється менш ніж за 8 секунд, а максимальна швидкість складає 160 км / ч. 


ЕЛЕКТРИЧНИЙ BYD E6

Як йдуть справи з іншими споживацьки якостями BYD e6, поки невідомо.Але дизайн, як бачите, трошки підкачав: такий собі підріс Fiat Stilo на китайський манер. А чи відповідають заявлені китайцями характеристики реальності, або ж це нехитрий рекламний трюк, з'ясується зовсім скоро - продажу BYD e6 в Китаї вже почалися. 


Читайте також:  
Суперкари більше не хочуть бути схожим на Lamborghini


ЕЛЕКТРИЧНИЙ BYD E6До речі, в проект вклався легендарний інвестор-мільярдер Уоррен Баффет, який купив 10% акцій BYD на суму $ 230 млн.


По материалам: avto.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net