Вход | Регистрация

Dongfeng AX3 незабаром добереться до Росії

19 августа 2016, 17:45
Володимир
журналист

Компанія Dongfeng, продукція якої пропонується росіянам під маркою DFM, оголосила про свої плани вивести на вітчизняний ринок нову модель. Йдеться про вседорожнике AX3. Презентація такого автомобіля повинна відбутися вже через кілька днів в рамках автосалону в Москві.

Про конкретну дату старту продажів перспективної новинки на сьогоднішній день нічого невідомо. До того ж в компанії поки не говорять, в яку суму вона буде оцінюватися.

Довжина кросовера дорівнює 4518 мм, а ширина і висота - 1740 і одна тисяча п'ятсот шістьдесят два мм відповідно. Що стосується відстані між осями, то воно становить 2620 мм, тоді як дорожній просвіт досягає позначки в 170 мм. Багажний відсік моделі має об'єм 550 літрів. Хоча при необхідності його можна підвищити на 760 літрів. Для цього потрібно всього лише скласти задній диван.

У Піднебесній  Dongfeng AX3 можна придбати з одним з двох доступних двигунів. У моторну лінійку автомобіля входить 115-сильний «атмосферник» об'ємом 1,6 літра, а також 1,4-літровий турбований агрегат, потужність якого дорівнює 140 кінським силам. Швидше за все, російським покупцям будуть пропонуватися ці ж установки. Причому вони можуть комплектуватися як МКП, так і АКП. Як заявили офіційні представники Dongfeng, в дилерські центри потраплять чотири версії AX3.

Залежно від модифікації, новинка може оснащуватися системою безключового доступу, супутниковою навігацією, кнопкою запуску двигуна, камерою заднього виду, круїз-контролем, ABS, подушками і шторками безпеки, EBD, ESP, а також спортивними двоколірними сидіннями.

До речі, на виставці в столиці буде продемонстровано ряд нових моделей Dongfeng. Йдеться про флагманський седан A9, пікапі Rich і мінівені 370. На окрему увагу заслуговують четирехдверка B- і C-сегмента. Але будь-які подробиці про дані автомобілях не розкриваються.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net