Вход | Регистрация

Суперкари більше не хочуть бути схожим на Lamborghini

19 июля 2012, 20:59
Володимир
журналист
Суперкари більше не хочуть бути схожим на Lamborghini

Компанія Arrinera змінила дизайн свого суперкара через схожість з продукцією Lamborghini.

В даний час спостерігається тенденція багатьох компаній, в основному азіатських, копіювати автомобілі іменитих брендів. Тим не менш, польська компанія Arrinera діє з точністю навпаки. Після тизерну зображень своєї новинки, в мережі було безліч обговорень схожості з суперкарами Lamborghini і керівництво марки вирішило переглянути дизайн автомобіля.Зараз представлені нові «начерки» польського суперкара, де він уже втратив двері що відкриваються  вгору. Також було змінено розташування повітрозабірників. За словами представників Arrinera, в цілому на опрацювання зовнішності моделі було витрачено шість тисяч годин. Остаточний дизайн буде представлений в кінці липня.


Суперкари більше не хочуть бути схожим на Lamborghini

Польський суперкар Arrinera отримає шасі з алюмінію і вуглепластика, карбон-кевларові кузовні панелі і 6,2-літровий двигун V8 з механічним нагнітачем, який добре знайомий власникам Chevrolet Corvette ZR1. Потужність агрегату складе 650 кінських сил. При цьому автомобіль зможе прискорюватися з місця до сотні за 3,2 секунди, а максимальна швидкість складе 340 кілометрів на годину.

Суперкари більше не хочуть бути схожим на Lamborghini

Очікується, що польський суперкар Arrinera буде пропонуватися в кузові купе і родстер. Випускати новинку планується обмеженими тиражами, однак, скільки саме примірників побачить світ невідомо.


По материалам: avto.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net