Вход | Регистрация

У Китаї скопіювали преміум-кросовер Acura MDX

04 июля 2016, 15:48
Володимир
журналист

Китайці знову довели, що чужа інтелектуальна власність для них нічого не значить. Цього разу мова йде про компанії Jinbei Automotive, яка складається в холдингу Brilliance Auto, що випускає автомобілі власної розробки, а також ряд моделей BMW. Але яким би солідним не видався китайський виробник, він не зміг втриматися від клонування відомого позашляховика - Acura MDX.

Творіння фахівців з КНР, що отримало назву Jinbei MS3, з'явиться на місцевому ринку в липні нинішнього року. У компанії не стали витрачати час на хоч якісь доопрацювання в плані екстер'єру та інтер'єру, щоб приховати «сліди злочину», а практично повністю скопіювали автомобіль. До відмінностей можна віднести хіба що трохи видозмінені бампери, іншу моторну лінійку і нові логотипи.

Якщо під капотом Acura MDX ховається 290-сильний шестициліндровий мотор об'ємом 3,5 літра, то Jinbei MS3 буде пропонуватися клієнтам з бензиновими «турбочетверка» 1.5 і 1.8 потужністю 150 і 170 кінських сил. Природно, це не самі підходящі двигуни для великого і важкого позашляховика, однак автомобільні «пірати» дотримуються іншої думки.

Зате вони змогли добре заощадити на розробці машини, що відповідним чином вплине на її вартість. У КНР за Jinbei MS3 проситимуть 100-140 тисяч юанів (15,2-21,3 тисячу доларів). Що стосується «исходника», то він оцінюється в 739-795 тисяч юанів (112,4-120,9 тисяч доларів). Тобто копія виявиться майже в сім разів доступнішим оригінальної моделі.

Залишається лише здогадуватися, як на ситуацію, що склалася відреагували в Honda.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net