Вход | Регистрация

Lexus виведе на ринок кросовер під назвою UX

04 июля 2016, 15:45
Володимир
журналист

Японський автовиробник запатентував три назви для своєї майбутньої новинки - Lexus UX 200, UX 250 і UX 250h. За попередньою інформацією, таке ім'я отримає семимісний позашляховик, який ще в минулому році засвітився перед фотошпигунів.

Не виключено, що в основі подібної моделі буде лежати та ж платформа, на якій базується Lexus RX . При цьому ключовим ринком для неї стануть Сполучені Штати. Там кросоверу належить змагатися з Acura MDX, Audi Q7, Buick Enclave і Infiniti QX60.

Очікується, що під капотом Lexus UX розташується 2,0-літровий турбований двигун віддачею 238 кінських сил або гібридна установка, загальна потужність якої складе 300 «коней».

На даний момент в модельній лінійці марки Lexus є тільки два семимісних позашляховика - молодшого GX і старшого LX . До слова, обидва автомобілі можна придбати і на території Росії. Перший в нашій країні коштує близько 3 мільйонів рублів, а за другий потрібно заплатити майже 5 мільйонів.

Якщо ж говорити про Lexus RX, на основі якого буде побудована перспективна новинка, то за нього в російських дилерських центрах бренду просять приблизно 2 мільйони 600 тисяч рублів. Як відомо, його продажу на вітчизняному ринку стартували в кінці 2015 року.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net