Вход | Регистрация

Subaru представила «майже серійну» версію XV

04 июля 2016, 15:38
Володимир
журналист

Компанія Subaru вирішила ознайомити громадськість з новим паркетником XV. Поки що мова йде про концептуальної розробці: яскравим тому підтвердженням служать наглухо затоновані скла.

Крім того, новинка укомплектована занадто великими колесами діаметром 19 дюймів. Втім, не виключено, що вони перекочують і на серійну версію автомобіля. Те ж саме можна сказати і про багатьох дизайнерських рішеннях (нова художня концепція отримала ім'я Dynamic X Solid).

Однією з найцікавіших особливостей позашляховика є його колір: кузов моделі виконаний в унікальному сіро-блакитному відтінку, який називається Glacier Khaki Silica. Крім того, XV володіє чорними пластиковими накладками, що свідчить про якусь дещицю утилітарності. При цьому помаранчеві акценти натякають на позашляховий потенціал автомобіля. Зрозуміло, новинка отримає систему повного приводу, а також зможе похвалитися значним дорожнім просвітом.

На жаль, точне значення японці розкривати не стали, зате вони озвучили габарити кросовера. Як з'ясувалося, він має довжину 4520 мм, ширину 1920 мм і висоту 1570 мм. Що стосується колісної бази, то вона дорівнює 2670 мм.

Концептуальна модель укомплектована вже знайомими шестикутної гратами радіатора і передній оптикою, виконаної у формі «соколиного ока». Плюс до всього, новий XV відрізняється стрімким силуетом і оригінальними задніми ліхтарями.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net