Вход | Регистрация

Toyota оновила комплектації кросовера RAV4 в Росії

04 июля 2016, 15:36
Володимир
журналист

Японський виробник запропонував нашим співвітчизникам переглянуту лінійку варіантів виконання Toyota RAV4. За словами представників компанії, деякі комплектації паркетника стали дешевшими, а інші - обзавелися недоступними раніше опціями.

Не змінилися тільки дві стартові версії - «Класік» та «Стандарт». Як відомо, з січня поточного року модифікація «Комфорт» оснащується електроприводом багажних дверей і «зимовими» функціями. При цьому нашу країну покинуло виконання «Елеганс».

Відтепер на Тойоті РАВ4 в парі з будь-яким мотором може працювати система повного приводу. Йдеться, в тому числі, про 146-сильному двигуні об'ємом 2,0 літра, 2,5-літровому агрегаті потужністю 180 кінських сил, а також про турбодізеле 2.2, що видає 150 «коней». До слова, разом з першою установкою працює 6-ступінчаста "механіка", а з іншими - 6-швидкісний «автомат».

Комплектація «Престиж» позбулася деяких опцій, що позитивним чином позначилося на її вартості. Зокрема, в Toyota вирішили відмовитися від камери кругового огляду, контролю «сліпих» зон, помічника при виїзді з парковки і навігаційної системи. Дані функції з цього моменту входять в версію «Престиж Плюс».

На окрему увагу заслуговує абсолютно новий варіант виконання RAV4, який називається «Престиж Black». Він має на увазі наявність оригінального оформлення інтер'єру, включаючи крісла, обтягнуті шкірою і замшею, а також унікальну оббивку стелі чорного кольору. До того ж кросовер отримав оптику зі світлодіодними елементами, систему безключового запуску двигуна та доступу в салон, пакет «зимових» опцій і інтелектуальний електропривод п'ятої двері.

У Росії RAV4 2016 2017 пропонується за ціною від 1 мільйона 281 тисячі до 2 мільйонів 138 тисяч рублів. Що стосується вищезгаданої модифікації «Престиж Black», то за неї потрібно заплатити 2 мільйона 16 тисяч рублів.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net