Вход | Регистрация

Hyundai може випустити воднемобіль на базі Tucson

04 июля 2016, 15:10
Володимир
журналист

Компанія Hyundai має намір вивести на ринок нову модель, оснащену водневим двигуном. Передбачається, що в основі перспективної новинки лежатиме кросовер Tucson.

Як відомо, у продажу вже доступний один воднемобіль марки Hyundai. Йдеться про паркетнике ix35 Fuel Cell, виробництво якого стартувало в 2013 році. Тепер же, за даними видання Autocar, що посилається на PR-менеджера Hyundai Робіна Гейлс, в компанії працюють над створенням нового автомобіля на паливних елементах.

Гейлс не став говорити, на яку саме модель буде базуватися майбутня новинка. Втім, за попередньою інформацією, в її основу ляже остання генерація Tucson. Очікується, що запас ходу такого позашляховика складе 800 км. Якщо ж говорити про максимальну швидкість, то вона буде дорівнює 180 км / ч.

Варто зазначити, що у подібних машин водень окислюється киснем в спеціальному пристрої - паливному елементі. В кінцевому підсумку виробляється електроенергія, яка служить джерелом харчування для стандартного електричного двигуна. До речі, «вихлопом» в даній ситуації є звичайнісінька вода.

Нагадаємо, що в даний момент виготовленням водневих автомобілів займаються не тільки корейці, а й японці. Причому, за словами представників Toyota, їх трехоб'емнік Mirai користується дуже великою популярністю серед покупців!


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net