Вход | Регистрация

У Китаї розробили суперника для Toyota Highlander

04 июля 2016, 15:05
Володимир
журналист

Компанія Lifan ознайомить відвідувачів квітневої виставки в Пекіні з новим паркетником X80. Ця модель доводилася до розуму протягом трьох років. І ось буквально недавно виробник показав офіційним дилерам її серійну версію.

Кросовер вийшов досить великим. Він володіє довжиною 4870 мм, шириною тисячі дев'ятсот тридцять два мм і висотою 1746 мм. Якщо ж говорити про відстані між осями, то воно дорівнює 2850 мм. Отже, з точки зору габаритів «китаєць» помітно перегукується з Infiniti QX70 і Toyota Highlander

Спочатку Lifan X80 буде пропонуватися покупцям з двома силовими агрегатами. Йдеться про 2,4-літровому «атмосферник» Mitsubishi 4G64 віддачею 165 кінських сил і 210-сильному турбомотор об'ємом 2,0 літра. Обидва двигуни будуть працювати разом з 6-ступінчастим "автоматом". Згодом до них приєднається турбированная установка 1.8, яка в даний момент готується до серійної зборки.

Незважаючи на те, що список доступних комплектацій позашляховика поки не оприлюднений, вже зараз відомо, що він буде оснащуватися сидіннями з шкіряною обробкою, мультифункційним рульовим колесом, підігрівом крісел, мультимедійною системою і центральним замком з ДУ. На ринку КНР за X80 потрібно буде заплатити, щонайменше, 100 тисяч юанів (15,4 тисяч доларів). Топову ж версію китайці оцінили в 130 тисяч юанів (20 тисяч доларів). У дилерських центрах марки модель з'явиться в другому кварталі нинішнього року.

Чи потрапить новинка в нашу країну, поки сказати важко. Правда, повністю виключати її поява у вітчизняних дилерів не варто, адже продукція Lifan користується досить непоганим попитом серед росіян. Для прикладу, X60 став найбільш затребуваним китайським автомобілем в Росії. У 2015 році він розійшовся тиражем в 8,3 тисячі примірників.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net