Вход | Регистрация

Ford в 2017 році випустить рестайлінговий EcoSport

04 июля 2016, 14:53
Володимир
журналист

Американський виробник в наступному році приступить до продажів оновленого позашляховика Ford EcoSport. Як повідомляють інсайдери, тестові зразки прийдешньої новинки вже випробовуються на дорогах Південної Америки.

За попередньою інформацією, посвіжілий модель буде виділятися на тлі дорестайлингового автомобіля наявністю інших бамперів, підкоригувати решітки радіатора і видозмінених протитуманних фар.

Паркетник, який спочатку розроблявся для американського ринку, обзаведеться новим рульовим колесом і підретушували центральною консоллю. У Південній Америці автомобіль, як і раніше, буде пропонуватися покупцям з запасним колесом на багажних дверей, а ось в Європі від нього вже давно відмовилися. Наскільки сильно зміниться технічна «начинка» такої моделі, поки невідомо.

Нагадаємо, що в нашій країні EcoSport продається з 2014 року. У моторну гамму кросовера входять два двигуни об'ємом 1,6 і 2,0 літра. Автомобіль з першим силовим агрегатом доступний тільки в переднеприводном варіанті виконання, а також з «механікою» або «роботом».

Якщо ж говорити про більш потужної модифікації моделі, то вона комплектується механічною трансмісією і системою повного приводу.

У Росії Ford EcoSport оцінюється в суму від 1 мільйона 49 тисяч рублів.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net