Вход | Регистрация

Mercedes-Benz Sprinter Classic вже скоро отримає новий мотор

26 июня 2016, 17:10
Володимир
журналист

У Ярославлі почалася збірка силових установок Mercedes-Benz, відповідних еконормам «Євро-5». Презентація нового агрегату відбулася кілька днів тому безпосередньо на підприємстві «Автодизель».

На потужностях заводу «Автодизель» в Ярославлі стартував випуск нового мотора для Мерседеса Спринтера «Класик». Даний двигун розроблений відповідно до екологічним стандартом «Євро-5». При цьому він доступний відразу в двох версіях - віддачею 109 і 136 кінських сил. Завдяки впровадженню більш «зеленого» агрегату виробникові вдалося скоротити рівень викидів CO2 на 73%. Що стосується витрати палива, то він зменшився на 9%. Ціна на мотор потужністю 109 «коней» не зміниться, а 136-сильна установка подорожчає на 50 тисяч рублів.

На даний момент на російському авторинку пропонуються три різновиди мікроавтобусів на основі моделі Мерседес Спринтер (відгуки, ціни та характеристики) першого покоління, включаючи фургон, вантажопідйомність якого становить 3,5 т. За автомобіль в базовому варіанті виконання потрібно заплатити 1 мільйон 429 тисяч рублів.

Німецький виробник, який разом з «Групою ГАЗ» випускає легкі комерційні машини Sprinter Classic, в подальшому може організувати російську збірку моделі наступної генерації на потужностях підприємства в Нижньому Новгороді. Втім, остаточне рішення з цього приводу ще не прийнято.

15 липня 2015 року на автозаводі в Нижньому Новгороді почалося виробництво легких комерційних машин Sprinter Classic. До слова, раніше складальна лінія знаходилася на території Аргентини.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net