Вход | Регистрация

Kia Carnival: сюрприз Нью-Йоркського автосалону

26 июня 2016, 17:03
Володимир
журналист

Корейська автомобільна компанія Kia поділилася офіційними фотознімками та інформацією про нове покоління Carnival.

На російському ринку мінівени є далеко не самим затребуваним класом автомобілів, а ось серед американців вони користуються великою популярністю. Тому спеціально до Нью-Йоркському автосалону корейці підготували нове покоління моделі Carnival , що продається в США під ім'ям Sedona.

Почати слід з того, що нова машина отримала впізнавану зовнішність, яка виконана в корпоративній стилістиці, створеної Петером Шрайером. Представники компанії Kia стверджують, що стиль і пропорції новинки ближче до невеликого позашляховику, але при цьому в ній вдало поєднуються «функціональність сегмента і характерний дизайн». Слід зазначити, що зовнішній вигляд Carnival пережив справді революційні зміни. Не обійшлося і без цікавих нюансів: наприклад, решітка радіатора буде доступна в двох варіантах виконання.

Що стосується колісної бази автомобіля, то вона зросла на 4 см, завдяки чому в салоні з'явилося набагато більше вільного простору. Мінівен потрапить на ринок у двох модифікаціях: семиместной і восьмимісний. Втім, незалежно від обраної версії, компанія Kia пропонує непогані можливості для трансформації салону.Під капотом новинки розміститься новий 276-сильний шестициліндровий мотор об'ємом 3,3 літра, що працює в парі з 6-ступінчастим "автоматом".


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net