Вход | Регистрация

Peugeot 5008 перетвориться з мінівена в кросовер

26 июня 2016, 16:59
Володимир
журналист

Компанія Peugeot має намір вивести на ринок новий паркетник, розширивши тим самим свою лінійку автомобілів класу SUV. В основі подібної моделі буде лежати мінівен 5008. Про це повідомили самі французи.

Втім, варто відразу ж зазначити, що майбутня новинка буде кардинально відрізнятися від поточного Peugeot 5008. У компанії не стануть змінювати хіба що число посадочних місць і назва автомобіля. Зовні кросовер буде помітно перегукуватися з іншими представниками сучасного модельного ряду Peugeot, в той час як його інтер'єр дизайнери оформлять в стилі i-Cockpit. Ходять чутки, що схожим салоном обзаведеться і 3008.

За словами представників Peugeot, нова модель отримає в своє розпорядження бензинові мотори THP, розвиваючі 130-215 кінських сил потужності. Ну а в дизельну лінійку увійдуть агрегати HDi віддачею 120-180 «коней». Крім того, з часом на ринку може з'явитися гібридний варіант виконання автомобіля. Очікується, що на одній лише електротязі він буде долати близько 50 км.

Peugeot 5008 вперше постане перед широкою публікою в жовтні 2016 року в рамках автосалону в Парижі. При цьому до офіційних дилерів марки позашляховик добереться на початку 2017 року. Як відомо, за однойменний мінівен на французькому ринку потрібно заплатити, щонайменше, 27,3 тисяч


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net