Вход | Регистрация

Розкрито зовнішність рестайлінгового Opel Zafira

26 июня 2016, 16:21
Володимир
журналист

У мережу потрапили перші зображення оновленої версії Opel Zafira. Вони були продемонстровані в одному з конфігуратор Opel, після чого німці їх видалили. Незважаючи на це, журналісти встигли скопіювати знімки перспективної новинки.

Як і очікувалося, зовні рестайлінговий мінівен буде помітно перегукуватися з новою генерацією Astra. Якщо судити по зображеннях, то дизайнери повністю змінять «передок» автомобіля. Йдеться про нову світлодіодним оптики, решітці радіатора, бампері і додатковому хромованому оздобленню. Ззаду ж розміститься інший бампер і підкориговані габаритні вогні.

У салоні нової Zafira, що пережила оновлення, буде знаходитися нова центральна консоль, кермо, панель приладів та інформаційно-розважальний комплекс з сенсорним дисплеєм. Про терміни появи подібного мінівена на ринку поки нічого не повідомляється.

Нагадаємо, що компанія Opel більше не постачає свою продукцію в Росію. Німецьким клієнтам модель пропонується з багатою моторної лінійкою, що складається з бензинових і дизельних агрегатів віддачею 120-170 кінських сил. Більш того, вона доступна в газовій версії з двигуном потужністю 150 «коней».


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net