Вход | Регистрация

Citroen вивів на дороги нове покоління C3 Picasso

26 июня 2016, 16:18
Володимир
журналист

Папарацці кілька днів тому затримали в об'єктив фотокамери прийдешню новинку марки Citroen. Йдеться про наступної генерації компактвена C3 Picasso, продажі якого можуть стартувати вже в 2017 році. До речі, подібний автомобіль буде базуватися на тій же платформі, що і Opel Meriva.

Дуже шкода, але кузов нового Citroen C3 Picasso (відгуки http://auto.ironhorse.ru/category/europe/citroen/c3/c3-picasso ціни і характеристики) був прихований під шаром захисного камуфляжу. Правда, якщо подивитися на неї уважніше, то можна помітити встановлене з правого боку рульове колесо. Зовні ж перспективна новинка помітно перегукується з C4 Picasso. Отже, вона буде виконана в революційному дизайні.

Варто зазначити, що компанії PSA Peugeot Citroen і General Motors відносно недавно уклали партнерську угоду, що передбачає спільну розробку мінівенів сегмента B. Але воно поширюється лише до певного рівня. Так, наприклад, двигуни виробники повинні створювати самостійно.

Експерти впевнені, що французи виведуть на ринок мінівен, який зможе похвалитися досить незвичайною зовнішністю і зручним управлінням.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net