Вход | Регистрация

У Росії відбулася прем'єра нового Hyundai Elantra

26 июня 2016, 16:09
Володимир
журналист

У Москві днями дебютувало шосте покоління трехоб'емнік Hyundai Elantra. Серійне складання автомобіля вже почалася на потужностях заводу «Автотор», розташованого в Калінінграді. Модель буде пропонуватися нашим співвітчизникам в чотирьох варіантах виконання - Start, Base, Active і Comfort. При цьому базову комплектацію виробник оцінив в 899,9 тисяч рублів.

Автомобіль має довжину 4570 мм, ширину 1800 мм і висоту 1450 мм. Отже, він став більшим у порівнянні зі своїм попередником. Якщо ж говорити про відстані між осями, то воно дорівнює 2700 мм. За словами офіційних представників Hyundai, частка високоміцних сталей в конструкції кузова тепер становить 53%. Раніше ж вона не перевищувала позначки в 32%.

У нашій країні нова Елантра буде пропонуватися з двома моторами. Йдеться про 1,6-літровому двигуні віддачею 132 кінські сили і 149-сильному агрегаті об'ємом 2,0 літра. Вони можуть працювати разом з 6-ступінчастою «механікою» або 6-швидкісним «автоматом».

Для Elantra 2016 - 2017 модельного року в модифікації Comfort виробник передбачив два опціональних пакета - Style і High-Tech. За перший потрібно буде заплатити 80 тисяч рублів, а за другий - 150 тисяч. Варто зазначити, що за весь час росіяни придбали понад 100 тисяч одиниць Elantra. Але мова йде про моделі різних генерацій.

Четирехдверка отримала в своє розпорядження кондиціонер, аудіопідготовку на чотири динаміки, передні денні ходові вогні, фронтальні подушки безпеки, дзеркала з електроприводом і обігрівом, систему антиблокування гальм, систему допомоги під час старту на підйомі, а також систему розподілу гальмівних зусиль і систему стабілізації курсової стійкості . До того ж в її список устаткування входять електросклопідйомники, водійське крісло з регулюванням по висоті, датчик тиску в шинах і рульова колонка, яку можна регулювати як по висоті, так і по вильоту.

При покупці такого автомобіля усі охочі зможуть взяти участь у програмі «Старт», яка передбачає щомісячний платіж в розмірі 8 тисяч рублів. Її особливість полягає в тому, що залишкова вартість (45%) не відноситься до регулярних внесків. Через три роки клієнт може без будь-яких проблем обміняти стару машину на нову, продовжити кредит на два роки або ж повернути автомобіль за залишковою ціною.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net