Вход | Регистрация

Chevrolet Malibu впорався з усіма краш-тестами IIHS

26 июня 2016, 16:02
Володимир
журналист

Страховий інститут дорожньої безпеки США (IIHS) буквально днями виклав в мережу результати тестування чергового автомобіля. На цей раз мова йде про Chevrolet Malibu.

Як виявилося, в кожному випробуванні дана модель продемонструвала чудові результати, в зв'язку з чим їй було присвоєно тільки одна оцінка «добре».

В цілому вона взяла участь в п'яти краш-тестах, найскладнішим з яких виявилося зіткнення з зоною перекриття. Втім, хоч кузов машини і деформувався, що знаходиться в ній манекен не отримав будь-яких ушкоджень. Його голова наблизилася до зазору між подушками безпеки, але в кінцевому підсумку фахівці визнали подібний ризик мінімальним.

До слова, американці протестували дві модифікації Malibu (відгуки власників фото і ціни), що відрізняються один від одного списком оснащення. Причому обидва варіанти виконання можуть претендувати на найвищу оцінку - Top Safety Pick +. Правда, автомобіль з більш скромним переліком обладнання не зміг швидко сповільнитися, пересуваючись зі швидкістю 40 км / год, чого не можна сказати про максимальну версії.

Варто відзначити, що подібний седан був виготовлений з високоякісної сталі та алюмінію. Під його капотом ховається 1,5-літровий чотирициліндровий турбодвигун віддачею 163 кінських сили. Плюс до всього, на ринку присутня модифікація, що має на увазі наявність 250-сильного агрегату об'ємом 2,0 літра.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net