Вход | Регистрация

Розкрито секрет високого попиту на кросовери в Росії

26 июня 2016, 15:58
Володимир
журналист

Багато європейців і росіяни роблять вибір на користь автомобілів сегменту SUV. Фахівці Ford провели ціле дослідження, щоб дізнатися причину настільки великої популярності паркетників. До слова, для цього їм довелося опитати 5 тисяч осіб. Як виявилося, власниками позашляховиків хочуть стати 25% беруть участь в опитуванні молодих людей, вік яких не перевищує 34 років, а також 20% людей старше 50 років і 33% жінок з дітьми.

Молоді автолюбителі мріють про такі кросовери, на яких було б не соромно їздити. Інші ж вважають, що подібні автомобілі мають набагато більш значну зовнішність в порівнянні з іншими машинами.

Людям у віці понад 50 років паркетники подобаються з тієї причини, що вони мають високу посадку в салоні і можуть пересуватися не тільки по міських дорогах, а й по легкому бездоріжжю. Якщо бути точніше, то покупці впевнені, що такі транспортні засоби створені для активного способу життя.

«Багато автолюбителів вважають, що кросовери - це універсальні автомобілі, призначені для подорожей. Втім, сучасні машини сегменту SUV можна з легкістю використовувати і в повсякденному житті. Більшість з них мають стильною зовнішністю і комфортним салоном », - підкреслив віце-президент з продажів і маркетингу Ford в Європі Ролан де Ваард.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net