Вход | Регистрация

Ford вивів на дороги оновлену версію EcoSport

26 июня 2016, 15:52
Володимир
журналист

Американський виробник активно тестує рестайлінговий позашляховик Ford EcoSport. Яскравим тому підтвердженням є шпигунські знімки автомобіля, що потрапили в розпорядження видання Motor1.

Нагадаємо, що дебютна презентація перспективної новинки відбудеться в наступному році. Європейська версія моделі «пропишеться» на складальній площадці, що знаходиться в Румунії.

Автомобіль, який пережив планове оновлення, буде виділятися на тлі свого попередника наявністю переглянутих бамперів, видозміненій решітки радіатора, нових протитуманних фар і інших випускної системи. За додаткову плату покупцям запропонують запасне колесо на багажних дверей. За попередньою інформацією, моторна лінійка кросовера розшириться за рахунок недоступного раніше двигуна.

Варто відзначити, що російська версія EcoSport (характеристики і ціни відгуки та фото) виготовляється на потужностях заводу в Набережних Челнах. Подібна модель доступна з двома силовими агрегатами. Йдеться про 1,6-літровий мотор потужністю 122 кінських сили, а також про 140-сильною установці об'ємом 2,0 літра. До того ж вона може мати передній або повний привід.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net