Вход | Регистрация

Infiniti хоче відкликати крупну партію седанів Q50

26 июня 2016, 15:35
Володимир
журналист

Японський виробник в найближчому майбутньому перевірить кілька тисяч примірників Infiniti Q50. Причиною відкликання стала можлива несправність електронної системи рульового управління, через яку може відбутися збій, що в свою чергу призведе до погіршення керованості. Як з'ясувалося, такий дефект буде помітний, перш за все, під час напівавтоматичного руху по шосе.

За попередньою інформацією, в сервісній компанії візьмуть участь автомобілі, продані на території різних країн світу. До речі, більшість машин знайшли своїх власників в Сполучених Штатах. Якщо бути точніше, то місцеві жителі придбали 28 182 одиниці Інфініті Q50  (відгуки, ціни та характеристики). На окрему увагу заслуговують китайський і канадський ринки, де японці продали 6894 і 3804 седана відповідно.

В цілому ж автовиробник має намір відкликати понад 60 тисяч штук Infiniti Q50. Причому мова йде як про звичайну моделі, так і про автомобіль із збільшеною відстанню між осями.

Представники компанії заявили, що збій в електроніці може статися лише за певних обставин. Однак будь-які подробиці вони розкривати не стали. Відомо тільки, що цей дефект може виникнути відразу ж після запуску двигуна.

Варто відзначити, що в світі не було зафіксовано жодної аварії в зв'язку з подібною несправністю. Втім, фахівці все одно перевстановити програмне забезпечення на кожній з машин, що відкликаються.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net