Вход | Регистрация

Skoda восени запропонує росіянам новий Superb Combi

26 июня 2016, 15:24
Володимир
журналист

Компанія Skoda восени нинішнього року виведе на російський ринок нове покоління універсала Superb Combi. Подібною інформацією з громадськістю ділиться видання Wroom. Його співробітникам вдалося поспілкуватися з представниками компанії «Автопрага», що є офіційним дилером чеського бренду в Росії.

Як виявилося, новинка сімейства Skoda Superb  добереться до нашої країни в жовтні поточного року. Незважаючи на це, будь-які подробиці про такий автомобіль поки не розголошуються. Йдеться, в тому числі, про його варіантах виконання.

До слова, Superb Combi 2016-2017 модельного року вперше постав перед широкою публікою в 2015 році. Чехи збільшили обсяг багажного відділення універсала на 27 літрів - до 660 літрів. Отже, за цим показником він перевершує багатьох представників власного сегмента.

По всій видимості, модель потрапить в вітчизняні дилерські центри марки з тими ж агрегатами, якими комплектується ліфтбек Superb 3 l. Іншими словами, покупцям запропонують модифікації з бензиновими турбодвигунами об'ємом від 1,4 до 2,0 літрів, потужність яких складе від 125 до 280 кінських сил. А ось версії, що мають на увазі наявність дизелів, на російському ринку, швидше за все, не з'являться.

У парі з вищевказаними моторами може працювати не тільки «механіка», а й «робот». До того ж агрегати 1.4 і 2.0, що видають 150 і 280 «коней» відповідно, комплектуються системою повного приводу. За даними видання, за Skoda Superb Combi в нашій країні будуть просити на 150-200 тисяч рублів більше, ніж за ліфтбек. Нагадаємо, що останній пропонується російським покупцям за ціною від 1 мільйона 294 тисяч рублів.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net