Вход | Регистрация

Lexus не планує повертати на ринок суперкар LFA

26 июня 2016, 15:18
Володимир
журналист

Японський виробник вирішив повністю відмовитися від виготовлення суперкара Lexus LFA. Про це заявив керівник відділу продажів і маркетингу компанії Джо Томсон. Він уточнив, що подібний проект вже виконав своє основне призначення.

За фактом дана модель була створена для тестування всіляких інноваційних технологій. Розробляючи автомобіль, японці не раз змінювали його «начинку», що дозволило використовувати багато рішень під час підготовки інших машин. Яскравим тому підтвердженням є моделі F-серії і F-Sport.

Крім того, Lexus LFA  поділився багатьма елементами з новим IS. Іншими словами, виробникові вдалося зробити справжній технологічний ривок вперед.

Варто відзначити, що сам суперкар можна було купити виключно за попереднім замовленням. До того ж в компанії враховували кожне побажання з боку клієнта.

У нашій країні автомобіль так і не з'явився. Втім, росіяни все ж ознайомилися з його можливостями. Справа в тому, що він став одним з учасників заходу Lexus Live в Сочі.

Нагадаємо, що LFA має в своєму арсеналі 4,7-літровий двигун потужністю 560 кінських сил. З ним модель розганяється до першої «сотні» всього лише за 3,7 секунди.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net