Вход | Регистрация

У 2018 році дебютує семимісний кросовер Subaru

26 июня 2016, 15:14
Володимир
журналист

Компанія Subaru через два роки приступить до продажів нового паркетника з сімома посадочними місцями, який змінить в лінійці марки модель Tribeca, пішла з ринку в 2014 році.

Уже зараз відомо, що виробництво прийдешньої новинки буде налагоджено на потужностях американського заводу, що знаходиться на території штату Індіана.

Даний автомобіль з'явиться виключно в США. З його допомогою японці вирішили задовольнити потреби місцевих шанувальників повнорозмірних позашляховиків. Що стосується інших ринків, то до них семимісна модель не добереться.

Як повідомляють неофіційні джерела, зовні новинка буде нагадувати концепт VIZIV Future. До слова, дебютна презентація останнього відбулася ще в минулому році в рамках виставки в Токіо.

Дуже шкода, але про технічну «начинку» кросовера поки нічого невідомо. По всій видимості, його оснастять гібридним агрегатом.

Нагадаємо, що Tribeca пропонувався нашим співвітчизникам з 258-сильним бензиновим двигуном об'ємом 3,6 літра. Тут, до речі, відгуки власників auto.ironhorse.ru Tribeca і думки, небайдужих до цього кросоверу, автолюбителів.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net