Вход | Регистрация

Опубліковані зображення нового Land Rover Defender

26 июня 2016, 15:14
Володимир
журналист

Компанія Land Rover через три роки приступить до продажів нової генерації позашляховика Defender, який покинув складальну лінію в січні 2016 року.

Про це стало відомо ще взимку поточного року, а буквально днями популярне іноземне видання продемонструвало широкому загалу передбачувану зовнішність перспективної новинки.


Як виявилося, під час підготовки рендерів дизайнери грунтувалися на тій інформації, яка була отримана від інсайдерів. За попередніми даними, британці виконають такий автомобіль в тій же стилістиці, що і представлені раніше концепткар. Більш того, він буде перегукуватися з моделлю попереднього покоління.

Варто зазначити, що на ринку з'являться два варіанти виконання нового Defender http://auto.ironhorse.ru/category/europe/land-rover/defender. Одна модифікація буде мати звичайну колісну базу, а інша - подовжену.

Defender 90 зможе похвалитися несучим алюмінієвим кузовом і незалежною підвіскою, що позитивним чином відіб'ється на рівні комфорту. Якщо ж говорити про вседорожнике індексом 110, то він стане «напівлюксових». Ну а версія Autobiography отримає точно таку ж обробку, як і розкішні Range Rover.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net