Вход | Регистрация

Оголошено російська вартість седана Вольво S90

07 июня 2016, 23:16
Володимир
журналист
Оголошено російська вартість седана Вольво S90

Компанія Volvo буквально недавно назвала російські ціни на нову флагманську четирехдверка S90. Офіційні дилери бренду приступлять до прийому попередніх замовлень на автомобіль вже 6 червня 2016 року. При цьому до перших покупцям він потрапить в кінці осені. За модель в початковій комплектації потрібно буде заплатити 2 мільйона 641 тисячу рублів.


Новий Вольво S90 добереться до вітчизняного ринку з трьома моторами. Йдеться про бензинових двигунах потужністю 249 і 320 кінських сил, а також про дизелі віддачею 235 «коней». Седан, оснащений дизельним турбомотором, обійдеться росіянам в 3 мільйони 99 тисяч рублів, тоді як за варіант виконання з топовим бензиновим агрегатом дилери попросять 3 мільйона 339 тисяч.Трехоб'емнік 2016-2017 модельного року в більш дорогих модифікаціях матиме в своєму розпорядженні систему повного приводу AWD. До того ж кожну силову установку шведи вирішили укомплектувати 8-ступінчастим "автоматом". Як повідомили в російському офісі Volvo, автомобіль з гібридним агрегатом T8 може так і не дістатися до нашої країни.

Вольво S90 в «базі» оснащується системою напівавтономного управління, що працює при пересуванні зі швидкістю до 130 км / год, а також роздільним клімат-контролем, сидіннями з підігрівом і системою допомоги під час паркування.Плюс до всього, майбутня новинка може похвалитися наявністю системи кругового огляду, функції автоматичного перемикання світла фар, проекційного екрану, системи розпізнавання тварин, мультимедійного комплексу з підтримкою Apple CarPlay і системи City Safety. Остання допомагає уникнути ДТП, сповільнюючи або повністю зупиняючи машину перед йде попереду транспортним засобом.Нагадаємо, що флагман шведської марки вперше постав перед широкою публікою в грудні 2015 року в Гетеборзі. Він змінив в модельній лінійці S80. У Росії S90 буде конкурувати з BMW 5-ї серії, Mercedes-Benz E-класу і Audi A6. «У новому автомобілі дуже вдало поєднуються упевненість і елегантність. Він вигідно відрізняється від інших представників класу натуральними матеріалами та інноваційними технологіями », - заявили в компанії Volvo.


Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net