Вход | Регистрация

"Лотус" розробив дешевий надекономічний автомобіль

15 июля 2012, 02:19
Володимир
журналист
"Лотус" розробив дешевий надекономічний автомобіль

АВТОНОВИНИ: Компанія Lotus Engineering завершила розробку дизайну доступного надекономічного автомобіля, витрачаючого в заміському режимі руху 1,85 літра бензину на сто кілометрів пробігу. Про це повідомляє видання Automotive News з посиланням на керівника північноамериканського відділення Lotus Engineering Даррена Сомерсета.


 Тримісний компактний автомобіль, який Сомерсет назвав World Vehicle Concept, має алюмінієву раму і виготовлені з композитних матеріалів кузовні панелі. Машину пропонується оснащувати двоциліндровим двигуном об'ємом 600 кубічних сантиметрів. Розрахунковий час розгону з нуля до 96 кілометрів на годину становить дев'ять секунд, а максимальна швидкість дорівнює 192 кілометрам на годину.


Маса автомобіля складає всього 521 кілограм. Для досягнення такого показника інженерам довелося позбутися обладнання, яке не є «життєво важливим» для машини. Наприклад, у Lotus World Vehicle Concept відсутня приладова панель, а дані про швидкість, запас палива та налаштуваннях клімат-контролю виводяться на проекційний дисплей. Налаштування кліматичної установки і ряд інших функцій регулюються за допомогою голосових команд.За словами Сомерсета, подібний автомобіль можна продавати за ціною 10 000 доларів. «Ми хотіли розробити автомобіль, який можна було б продавати по всьому світу, - заявив топ-менеджер. - Це серйозна заявка на те, що можна домогтися дуже невеликої витрати палива, не сплачуючи за машину велику суму ».


Про перспективи появи подібної машини в серії поки не повідомляється.


По материалам: avto.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net