Вход | Регистрация

Звукоізоляція для автомобілів

14 января 2013, 19:37
Володимир
журналист

Така фраза як «шумове забруднення» знайома практично кожному власникові авто. У них слух дуже чутливий, з цієї причини вони чують буквально кожен хруст, який може виробляти автомобіль під час руху. Після певних досліджень, вчені прийшли до висновку, що звук має сильний вплив на загальний стан здоров'я людини, і його емоційний настрій.


Саме з цієї причини, сьогодні в сучасному світі настільки важлива якісна звукоізоляція автомобіля. Будь-який водій, навіть з дуже стійкою психікою і залізними нервами, може пережити емоційний зрив, особливо якщо він буде регулярно відчувати дискомфорт від подібних дратівливих звуків. Перш ніж ви почнете, поліпшувати звукоізоляцію вашого автомобіля, потрібно обов'язково визначити джерело заважає вам звуку. Якщо вам діє на нерви звук, який постійно доноситися під коліс, вам знадобиться часткова ізоляція салону автомобіля. А саме вам потрібно буде скористатися колісними панелями обробки потрібних зон.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Заміна масла в коробці передач вантажного автомобіля

Як досягти безпеки дорожнього руху

Який домкрат краще вибратиЧи можливо самому впорається зі звукоізоляцією? Якщо у вас немає такого досвіду, бажано звернутися до професіоналів. У цьому випадку знадобиться підібрати підходящий для вас автосервіс, у якого хороша репутація або той, який вам порекомендували знайомі. Вигідним для вас рішенням буде замовлення повної звукоізоляції. Таким чином, ви зможете заощадити свій бюджет, і нарешті забудете цей осоружний шум. Такий варіант звукоізоляції це не тільки захист від зовнішніх факторів, але й ефективна звукоізоляція в салоні автомобіля. Навіщо ж вам це потрібно? Та хоча б для того щоб при прослуховуванні музики, салон вашого автомобіля не тремтів, і не видавав ніяких сторонніх шумів, які абсолютно не схожі на музичні звуки програє мелодії на вашому диску.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Правильна поведінка за кермом

Для чого необхідні автомобільні іонізатори

Поради водіям-новачкамВраховуючи всі ці деталі, варто замовити повну звукоізоляцію. Інакше за підсумком буде дуже прикро, якщо зовнішня захист буде хорошою, а в салоні автомобіля буде дискомфортно. У даному випадку не варто економити, так як в майбутньому ви все-таки зважитеся довести свій автомобіль до ідеального стану. Звукоізоляція автомобіля в сервісних центрах проводять у кілька етапів, кожен з них потім проходить спеціальний тест по захисту ділянки від зовнішнього шуму. На кожному етапі фахівець скрупульозно і акуратно знімає деталі внутрішньої обшивки кузова автомобіля, чистить їх і обробляє, а вже після всієї виконаної роботи, починає ізолювати спеціальними матеріалами для автомобіля. Для цього можуть використовувати сплен, віброфільтри, Бімаст бомб. Якщо робота буде зроблена якісно, то ви більше ніколи не почуєте ніяких скрипів в своєму автомобілі. Це означатиме, що роботу виконали дуже добре. Такі спеціалізовані тюнинг салони пропонують ще додаткові послуги - тюнінг автомобіля, установку сигналізації і антикорозійну обробку автомобіля.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net