Вход | Регистрация

Правильна поведінка за кермом

14 января 2013, 19:11
Володимир
журналист

Нарешті Ви придбали новий автомобіль, і отримали водійське посвідчення. Природно, Ви маєте поняття, що автомобіль вважається дуже небезпечним видом транспорту, який досить часто бере участь у ДТП. З цієї причини у вас є поняття правильної поведінки за кермом, щоб уникнути аварійної ситуації. А от, приміром, чого не варто робити?


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Поради при виборі дитячого автокріслаПотрібно уважно оцінити ситуацію, що склалася навколо вас, а не варто витрачати його на огляд автомобіля, який знаходиться, прямо перед вами. І не забувайте звертати увагу на всю обстановку поруч з вами.Не потрібно перевищувати швидкість в незнайомому вам місці і на поворотах. І навіть перебуваючи на звичній для вас трасі, на різких поворотах обов'язково знижуйте швидкість.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Поради по догляду за автомобілемНе відволікайте свою увагу на різноманітність барвистої реклами, ваша увага має бути зосереджена на дорозі.Не варто займатися також відволікаючою вас від дороги роботою, наприклад, вивчати карту. Будь-яка втрата уваги під час руху більш ніж на 5 секунд, може закінчитися плачевно.Слухати голосно музику, радіо або розмовляти по телефону, категорично забороняється всім водіям-новачкам.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Поради при виборі дитячого автокріслаЗабудьте про куріння під час водіння, це може перешкодити оперативно, реагувати на ситуацію на проїжджій частині.Обов'язково дотримуйтесь правил дорожнього руху, не коштувати експериментувати.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дещо про тюнінг автомобілівПо початку водіння свого автомобіля, намагайтеся обходити велике скупчення машин на дорогах. І в майбутньому набравшись досвіду і дотримуючи всі правила, Ви станете хорошим водієм і будете отримувати максимальне задоволення від водіння.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net