Вход | Регистрация

Для чого необхідні автомобільні іонізатори

14 января 2013, 19:04
Володимир
журналист

Запиленість і загазованість міст негативно позначається на стан здоров'я їх мешканців. Вихлопні гази, дорожній пил, небезпечні мікроорганізми ... Весь цей міський «букет» призводить до захворювань очей, дихальної, кровоносної і нервової систем, викликає головні болі і проблеми з травленням. У зоні ризику знаходяться не тільки пішоходи, але й автомобілісти. Але у володарів авто є вихід - установка іонізатора повітря!ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Поради по догляду за автомобілемВодії і пасажири страждають не тільки від міського смогу. У салоні автомобіля буває важко дихати, часто виникає дратівливість, неуважність. Це пов'язано з тим, що повітря в салоні машини складається з важких позитивних іонів. Принцип дії іонізатора повітря не в тому, щоб знищити позитивні частинки. Він працює інакше - виділяє аніони (негативні частинки). Аніони, взаємодіючи з позитивними частками, відновлюють природний баланс повітря. При роботі автомобільного іонізатора, усередині машини створюються атмосфера, схожа з повітрям в лісі або на березі річки.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як вибрати автомобільні шиниВибір моделей іонізаторів досить великий, щоб кожен зміг підібрати собі цей корисний пристрій для будинку і для автомобіля. Іонізатори бувають без витратних елементів і зі змінними НЕРА-фільтрами.Іонізатор повітря з НЕРА-фільтром укомплектований вугільним фільтром і фотокаталізу. Це оптимальний варіант для мешканців великих промислових мегаполісів. Фільтри необхідно замінювати у міру їх забруднення. Існують іонізатори з миючими фільтрами.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно налаштувати дзеркала в автомобіліАвтомобільний іонізатор з фотокаталізу оснащений ультрафіолетовою лампою і фотокаталітичним фільтром (включає в себе діоксид титану). Даний фільтр не тільки ефективно освіжає і очищає повітря, але і знищує шкідливі віруси, бактерії. Підійде тим, хто курить в салоні, тому що усуває запах тютюнового диму.Буває автомобільні очисники повітря і без фільтрів, вони спрямовані на те, щоб осаджувати частинки пилу.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як потрібно прикурювати автомобільЯк правило, іонізатори повітря включаються в прикурювач. Але є і такі моделі, які укомплектовані вилкою для звичайної розетки, і їх можна використовувати в будинку.Кожен приймає рішення сам - придбавати або немає автомобільний іонізатор. Але ті, хто піклується про власне здоров'я і самопочуття пасажирів, купують автомобільний іонізатор відразу після покупки автомашини.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зберігати автомобіль без гаража


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net