Вход | Регистрация

Поради водіям-новачкам

14 января 2013, 18:57
Володимир
журналист

Щодня сотні щасливчиків, які отримали водійські права, виїжджають на вулиці міст. У них є права, є автомобіль, але немає досвіду водіння. Ось які поради новачкам дають професійні водії.


Треба подолати марнославство і визнати, що у вас обмаль досвіду в управління автомобілем. Не соромтеся повісити знак «У», побачивши його, водії будуть ставитися з розумінням до ваших помилок.
Завдання автошколи - дати самі базові навички. Розвивати їх, напрацьовувати досвід водіння - ваше завдання. Щоб навчитися відчувати розміри машини, на рівні підсвідомості перемикати важелі управління, чисто і швидко паркуватися, рухатися заднім ходом, рушати в гірку і з гірки, тренуйтеся на пустирях і малолюдних вулицях.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Як зберігати автомобіль без гаражаЧерез 5-7 тисяч км невпевненість у новачків зміняться самовпевненістю. Через це ризик аварій зростає в рази. Не варто брати приклад з лихачів, які «підрізають» і «вишивають»! Головне - ваша безпека, а не думка оточуючих.З першого дня водіння виробляйте в собі незворушність і спокій за кермом, стежте за своїми емоціями. Будьте холоднокровні в будь-якій ситуації, не смикав, коли вам блимають фарами або сигналять, не звертайте уваги на жести і образливі слова водіїв, не вплутуйтеся в суперечки.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  
Плюси і мінуси пневматичних шинНамагайтеся як можна рідше перебудовуватися з ряду в ряд, особливо якщо рух щільне. Дотримуйтесь дистанції. При повороті в кілька рядів рухайтеся без зміщення і плавно. Оповіщайте про задуманий маневр оточуючих.Пасажири бентежать і відволікають новачків, тому постарайтеся не брати в перші поїздки друзів і родичів.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  
Як економити паливоНайчастіше впертість і хамство на дорогах призводять до ДТП, тому будьте ввічливі. Якщо вас пропустили, подякуйте. Бачите, що людина поспішає, поступіться йому дорогу.Слідкуйте не тільки за дорогою, але і за узбіччями, і за тротуарами. Пішохід може з'явитися зовсім несподівано поза зоною пішохідного переходу, ви повинні бути до цього готові. Якщо ви помітили попереду людини, що переходить дорогу, посігнальте йому. Так само майте на увазі, що людина може бути інвалідом по зору, слуху або мати психічні розлади, в останньому випадку поведінка людини може бути непередбачуваним.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  
Як правильно паркувати автомобіль взимкуДосвід приходить з часом, треба бути терплячим і уважним, і ви обов'язково станете професійним водієм!


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net