Вход | Регистрация

Як досягти безпеки дорожнього руху

14 января 2013, 18:45
Володимир
журналист

Сучасний світ вже неможливо уявити без автомобілів. Стрімко розвиваючись, продукція автопрому набагато випереджає зростання якості будівництва та утримання доріг. Не визначилися досі і архітектори з відповідністю плану розвитку наших міст зростаючій кількості особистих авто у громадян. Хочемо ми чи ні, але кожному легковому автомобілю потрібно 10-12 кв. метрів «житлової площі».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зберігати автомобіль без гаражаБільш того, маючи особистий автомобіль, людина має право під'їхати на ньому до свого будинку, магазину, кінотеатру, нарешті, до місця своєї роботи. І тут знову проблема - парковка, ті ж 10 метрів. Світовий досвід показує, що автомобілям потрібно майже половина всієї міської площі, для того, щоб вони могли їхати чи стояти.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як економити паливоТому масштаби і темпи містобудування повинні відповідати масштабам і темпам автомобілізації. Диспропорція прямо впливає на безпеку дорожнього руху (пробки, стоянки в непередбачених місцях, розбиті дороги).


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно паркувати автомобіль взимкуАле вважати, що всі проблеми безпеки на дорогах вирішуються за рахунок створення ідеальних доріг, сервісу та іншого комфорту, буде великою помилкою. Можна гарантувати безпеку, поки на дорогах наших сіл і міст не буде високим рівень культури та дисципліни водіїв і пішоходів, постійного почуття відповідальності, взаємоповаги і взаємодопомоги.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net