Вход | Регистрация

Який домкрат краще вибрати

14 января 2013, 17:43
Володимир
журналист

При виборі підйомного механізму потрібно враховувати як вагу свого автомобіля, так і свої фізичні можливості. Але перш ніж вибирати домкрат, потрібно розібратися в їх класифікації та характеристики.


Домкрат - це підйомний механізм, який може працювати за двома принципами - гідравлічному і механічному. Механічні домкрати підрозділяються на важільні і складні (параллелограмние).


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як економити паливоПроте останнім часом рідко можна зіткнутися з виробництвом важільних домкратів - вони володіють невисокою вантажопідйомністю. Якщо ваш автомобіль важить приблизно тонну, то можете розглянути варіант використання доладного домкрата, розрахованого на відповідну вагу. Плюс цього підйомника в тому, що він не займе багато місця в багажнику, і при його використанні не потрібно якихось спеціальних знань.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як правильно паркувати автомобіль взимкуА ось гідравлічні домкрати й їх складні аналоги виробляються зараз в великих кількостях і мають безліч модифікацій. Виділяють два види пристосувань у цій категорії - телескопічні і підкатні (важільні). Принцип дії телескопічних домкратів грунтується на тиску, створюваному поршнем, а у подкатних автомобіль піднімається важелем, який приводиться в дію гідроциліндром. Якщо ви власник автомобіля середньої ваги, то вам підійде невеликий гідравлічний домкрат. При використанні він не вимагає великої фізичної сили.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Плюси і мінуси пневматичних шинВласникам габаритних машин, а також працівникам автосервісів і шиномонтажних майстерень найкраще придбати підкатний, важільний домкрат.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net