Вход | Регистрация

Плюси і мінуси пневматичних шин

14 января 2013, 17:36
Володимир
журналист

Пневматичні шини використовуються вже близько ста років і являють собою герметично замкнутий балон, наповнений повітрям. Тиск всередині шини вище атмосферного в кілька разів, що не дає колесу просідати під вагою автомобіля.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Поради при виборі акумулятораУ разі проколу захисної покришки і пошкодження шини тиск усередині неї різко падає, і стиснене повітря стрімко виходить назовні. Це можна вважати головним недоліком пневматичних шин. Більш небезпечна ситуація складається, якщо прокол стався на великій швидкості, особливо якщо постраждало переднє колесо. У такому випадку практично неможливо утримати керування автомобілем, що, швидше за все, призведе до серйозної аварії.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ксенонові лампи в противотуманки: за і протиЩе один недолік - погіршення роботи шин в результаті втрати тиску в камерах. Рух автомобіля тоді стає плавним і збільшується площа зіткнення колеса з дорожнім покриттям. Водіння в таких умовах значно зменшує термін експлуатації коліс.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Автомобільні чохли: користь чи розкішШироко використовуються пневматичні шини зі структурою бджолиних сот. Особлива технологія їх виготовлення дозволяє використовувати шини, зруйновані на 30%. Як не дивно, спочатку створювалися ці шини для техніки, що працює в гарячих точках і, що характерно, з вогнетривких матеріалів. Незважаючи на всі особливості, такі шини не вимагають особливого догляду протягом усього терміну експлуатації.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Плюси і мінуси мінівенів


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net