Вход | Регистрация

Як правильно паркувати автомобіль взимку

14 января 2013, 17:32
Володимир
журналист

Здрастуйте, товариші по нещастю, всі автомобілісти і пасажири, які з різних причин, залишаються на зимовий час разом зі своїми автомобілями. Ось підходить осінь, і долають спогади про суворої зимової пори.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як потрібно прикурювати автомобільПостараюся поділитися особистим досвідом про те, як потрібно правильно припаркуватись в заметі і вранці, благополучно виїхати з нього. Мій автомобіль з переднім приводом, так що, особистий досвід стане дуже корисним для колег легкового цеху. Отже, про що важливо пам'ятати під час паркування взимку? Правило перше: не за будь-яких обставин не лягайте на черево. Така проблема знайома багатьом, ну крім тих, у кого дуже високі і з повним приводом джипи. Сніг з доріг змітає трактор, на узбіччі утворюється великі кучугури снігу, а це привід задуматися, про те, що потрібно дістати лопату і спорудити собі місце. Запам'ятайте, що копати заздалегідь завжди набагато легше, ніж потім, коли ваші зчеплення почнуть гальмувати ведучі колеса.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зберігати автомобіль без гаражаПравило друге і в якійсь мірі продовжує перше: не дозволяйте провідним колесам відриватися від поверхні дороги. При паркуванні в замет, не забувайте, що ваш автомобіль не повинен лягти на черево, а під провідними колесами потрібен саме асфальт. У моєї машини ведучі колеса знаходяться попереду, так що в замет я заїжджаю задом. Але це можливо, тільки у випадку, якщо передні колеса знаходяться на асфальті, тоді ви можете залишатися спокійними. Протягом цілого місяця я паркувався в заметах під кутом 20 градусів. І ось одного разу приїхав увечері, а моє місце було перегороджено автомобілями сусідів, їм було лінь розкопати для себе самим. Довелося взяти лопату і вирити в заметі проїзд і припаркуватися перпендикулярно дорозі. З ранку я благополучно виїхав, без яких або перешкод, а вже через якийсь час спостерігаю картину, як ще кілька людей стали так паркуватися.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як економити паливоАле у всіх трапляються проблеми. Не забувайте возити в багажнику трос і добру велику лопату. Дуже можуть виручити поліна або шматок дошки. Адже Пермські дороги в зимовий час досить серйозне випробування, і для того, щоб не спізнюватися вранці на ділову зустріч, краще підготуватися до такої ситуації завчасно. І наостанок побажаю всім удачі на дорозі.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно налаштувати дзеркала в автомобілі


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net