Вход | Регистрация

Як економити паливо

14 января 2013, 17:26
Володимир
журналист

У сформованій міжнародній обстановці, в часи, коли паливо постійно зростає в ціні користування автомобілем, перетворюється на справжню розкіш. Пройдемося по основним і самим простим правилам для початківців водіїв, як же їм економити паливо в своїй машині.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дещо про тюнінг автомобілівПотрібно регулярно контролювати ТС вашого автомобіля. Будь не за правилами відрегульовані комплектуючі, завжди будуть споживати велику кількість палива.Обов'язково потрібно стежити за нормою тиску в шинах. Дуже небезпечним вважається пониження тиску.Періодично займайтеся регулюванням розвалу-сходження вашої машини.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поради по догляду за автомобілемНе потрібно транспортувати додатковий не потрібний вантаж, кожні наступні 50 кг будуть підвищувати витрати палива на кілька відсотків.Використання кондиціонера також збільшує витрату палива, практично на 10%.Відкривати скла теж є джерелом додаткових перевитрат палива.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Поради при виборі дитячого автокріслаНамагайтеся уникати різких гальмувань, так як вони теж можуть бути - причиною збільшення витрат.Намагайтеся ухилятися від поїздок в годину-пік.Не варто різко рушати, краще рухатися спокійно і повільно.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  
Як правильно налаштувати дзеркала в автомобіліПеред тим як почати рух обов'язково прогрійте свій автомобіль.Намагайтеся завжди правильно перемикати передачі.Користуйтеся тією швидкістю, яка дає можливість вам економити, як правило, це 80 -100 км в годину.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  
Поради при виборі акумулятораПід час зупинки на одну хвилину, обов'язково глушіть двигун.Уникайте руху на зниженій передачі і пробки.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/news/cat/403
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net