Вход | Регистрация

Як зберігати автомобіль без гаража

14 января 2013, 17:15
Володимир
журналист

У містах стрімко зростає кількість автомобілів, а питання про зберігання машин досі не вирішене. Приватні автостоянки, гаражні не можуть компенсувати стрімке зростання потреб. З цієї причини більшість власників авто ризикують, залишаючи свій автомобіль поруч з будинком у дворі. Так які ж правила варто дотримуватися для правильного безгаражного зберігання, щоб якомога краще захистити автомобіль від негативного впливу оточення.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дещо про тюнінг автомобілів


В основному в таких випадках, автовласники надягають спеціальні чохли на свої автомобілі. Сам чохол може бути зроблений з будь-яких підручних матеріалів, які як захищають кузов машини, так і можуть шкодити йому. Досить часто чохол промокає, і це дуже сильно псує лакофарбове покриття, фарба просто починає набухати і тріскатися. У кузови такого автомобіля з часом починають з'являтися розмиті плями і корозія. У зимову пору чохол починає промокати і примерзає, приклеюючи до кузова, а під час того, як його знімають, завжди пошкоджується лакофарбове покриття. Для того, щоб уникнути цього і одночасно дати максимальний захист від атмосферних опадів, скористайтеся чохлом, який виготовлений з водовідштовхувальних матеріалів. При цьому, обов'язково потрібно повітряна подушка між кузовом автомобіля і чохлом, щоб підняти чохол підпорами.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поради по догляду за автомобілемПід час паркування не варто ставити автомобіль під деревами, особливо хвойними. У них виділяється смола, яка відмінно вбирається в лакофарбне покриття під час попадання на кузов. Надалі позбутися від неї буде дуже складно. Також не варто і паркуватися під високими деревами. Так як блискавка під час грози вдаряє у високі дерева, і гілки які відлітають, легко ушкоджують поруч стоять автомобілі. Не рекомендується також ставити автомобіль під старими і сухими деревами, адже при сильному вітрі, гілки також почнуть відлітати і можливо подряпають вашу машину.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плюси і мінуси мінівенів

Ще рекомендується не залишати автомобіль біля сміттєвих контейнерів - протягом прибирання з них випадають різні предмети і потрапляють на автомобіль. Ніколи не залишайте машину на тривалий період зберігання біля газових пунктів. Він може стати перешкодою в момент надзвичайної події в роботі аварійної служби. І наостанок дамо ще одну важливу рекомендацію - не варто паркувати автомобіль поблизу житлових і висотних будинків. Люди часто викидають з вікон різне сміття, який може пошкодити ваш автомобіль.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net