Вход | Регистрация

Як потрібно прикурювати автомобіль

14 января 2013, 17:10
Володимир
журналист

Суворі зимові морози - вважаються своєрідним випробуванням для автомобілістів. Під час такого холоду різноманітність техніки, такі як: регулятор напруги, зарядний пристрій, акумулятор, система запалювання - це все на морозі перестає бути працездатним. У такій ситуації важливо до всього підходити з розумом і намагатися розв'язати виниклу ситуацію і правильно «прикурити» автомобіль. І що не маловажно, ніколи не забувати, що потрібно зробити, а чого категорично не варто. Найпростіший спосіб запускати двигун в даній ситуації, це приєднувати іншу акумуляторну батарею. Простіше кажучи, в середовищі автомобілістів такий спосіб називається - «прикурювання».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дещо про тюнінг автомобілівЩоб «прикурити» вам будуть потрібні наступні дії: знайти такий же автомобіль з двигуном подібним вашому і звичайно добре зарядженим акумулятором, а ще дроти з потрібним перетином.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поради по догляду за автомобілемІснує ось така інструкція по правильному прикурювання:Машини потрібно буде поставити якомога ближче, але дотики допускати не потрібно.
За допомогою дроту, потрібно дуже обережно з'єднувати плюсові клеми на обох акумуляторах.
Інший кабель потрібно буде одним затиском підключати до мінусової клеми від зарядженого акумулятора, а під час другого затиску потрібно буде підключити до блоку циліндрів або до іншої масі.
Але, ні в якому разі, не потрібно приєднувати даний провід до мінусової клеми розрядженої батареї акумулятора, тому як енергія почне йти для підзарядки цього акумулятора, а не в допомогу стартеру. Хоча, якщо з'єднувати плюсові і мінусові клеми двох акумуляторів, а потім почекати якийсь час, то може в цьому випадку сіла батарея почне зарядити і тоді ви вже за допомогою своїх зусиль, зможете запустити двигун. Проте якщо під час такої ситуації описаної вище автомобіль не вийде завести, то мінусову клему буде потрібно зняти з судна, що сіло акумулятора і вже безпосередньо приєднувати до неї затиск дроти, який йде від мінусового клема зарядженого за допомогою акумулятора. Всю цю операцію проводити слід дуже обережно, щоб по випадковості не зачіпати плюсову клему і не зробити коротке замикання. Коли все буде зроблено чітко за інструкцією, то запустити двигун буде набагато більше шансів.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плюси і мінуси мінівенівА вже після іншого способу запуску двигуна свого автомобіля - не варто поспішати, тут же від'єднувати всі дроти, нехай двигуни в автомобілів кілька хвилин ще попрацюють. Спочатку потрібно від'єднання мінусового клема кабелю, а вже потім плюсові, попередньо включивши обігрів стекол заведеної машини. Подібна хитрість дасть можливість знизити пік напруги протягом того як будуть від'єднувати дроти. Ще один важливий момент, який не варто забувати, фари не потрібно включати, так як в зазначений пік напруги може вивести всі лампочки з ладу....


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net