Вход | Регистрация

Що робити з іржею на кузові?

14 января 2013, 17:03
Володимир
журналист

Появі іржі на кузові може стати справжнім лихом для власника автомобіля. І якщо недавно випущені іномарки більш захищені від цієї напасті, то навіть на щойно придбаних авто вітчизняного виробника через якийсь час під шару фарби може виступити іржа.


Якщо ви помітили заіржавілі ділянки на кузові вашої машини, то це не значить, що її потрібно повністю перефарбовувати. Існує декілька засобів рятування від іржі. Більшість з них полягає в обробці пошкоджених ділянок різними кислотами, переважно природного походження: лимонної або щавлевої. Ці кошти досить сильні, щоб впоратися з будь іржею.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як правильно налаштувати дзеркала в автомобіліТакож можна придбати антикорозійний розчин в магазині, який коштує недорого і діє ефективно. Останнім часом велике поширення одержали розчини, в складі яких присутній цинк.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поради при виборі дитячого автокріслаДля того, щоб виготовити подібний розчин самостійно береться 1 літр води, в неї додається кислота в пропорції 1:3 і 1 столова ложка питної соди. Отриманим складом слід протирати пошкоджені ділянки до зникнення слідів іржі. Після цього потрібно відразу ж нанести шар фарби або грунту, щоб захистити метал від повторної корозі


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net