Вход | Регистрация

Як правильно налаштувати дзеркала в автомобілі

14 января 2013, 16:57
Володимир
журналист

При русі легкового автомобіля по правій стороні дороги в ньому повинні бути встановлені дзеркало заднього виду і ліве зовнішнє бокове дзеркало. Зовнішнє бічне дзеркало з правого боку встановлюється у випадку, якщо, наприклад, заднє скло завішено, що перешкоджає огляду. В автомобілі, в якому по конструкції не передбачено заднє скло, відповідне дзеркало може бути взагалі відсутнім.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Поради при виборі акумулятораЯк налаштувати зовнішні бічні дзеркала?Налаштовуючи ліве бокове дзеркало, повертайте його, спостерігаючи за відображенням в дзеркалі з вікна. Після того, як ваше авто перестане відображатися в дзеркалі, його слід зафіксувати в такому положенні. В принципі, бік вашого автомобіля повинен бути трохи виден, але це відображення не повинно займати більше 2 см, інакше радіус огляду буде надто обмежений. Це пояснюється тим, що водій повинен спостерігати за положенням інших учасників руху по відношенню до своєї машини.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Автомобільні чохли: користь чи розкішЯк налаштувати дзеркало заднього виду?Дуже важливо правильно налаштувати дзеркало заднього виду. Воно допомагає спостерігати за навколишнім оточенням позаду і збоку машини. Якщо центр дзеркала збігається з центром видимості в задньому склі, це означає, що пристрій зафіксовано вірно.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  
Плюси і мінуси мінівенівУ підсумку всі три пристрої повинні дозволяти водієві проводити огляд дороги з усіх боків. Щоб перевірити настройку дзеркал, попросіть когось обійти навколо машини в 2-х метрах від авто. При правильному положенні дзеркал відображення людини буде видно в бічному, а в міру його переміщення - в задньому дзеркалі. Також не повинно бути сліпих зон.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net