Вход | Регистрация

Історія створення автомобіля

14 января 2013, 16:47
Володимир
журналист

З розвитком цивілізації і, як наслідком цього, зростанням людських потреб, виникла необхідність створення високотехнічних засобів пересування. У 1876 році Ніколас Аугустін запатентував перший у світі двигун внутрішнього згоряння, який до цього довгий час доводився до досконалості великими умами того часу. Ця подія поклала початок світовому автомобілебудуванню.


У 1885 році Карл Бенц презентував широкому загалу свій винахід - триколісний екіпаж, який працював на бензиновому двигуні внутрішнього згоряння. Однак спочатку дане чудо техніки не викликало належного схвалення у публіки.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Плюси і мінуси мінівенівШироку популярність перший автомобіль приніс досить-таки курйозний випадок, коли він був викрадений сім'єю винахідника для того, щоб з'їздити в гості до родичів у сусіднє містечко. Винахід розвалювався буквально на ходу, і несправності доводилося виправляти практично на кожному кроці.Коли всі пригоди викрадачів закінчилися, і вони дісталися-таки до місця призначення, там їх зустріли як героїв. Трохи часу знадобилося, щоб чутки про новий винахід розійшлися в усі куточки Німеччини, а потім і по всьому світу.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Автомобільні чохли: користь чи розкішЦей автомобіль був улюбленим винаходом Карла Бенца і носив назву «Вікторія».Після деякого часу Бенц почав співпрацювати з Готлібом Даймлером, який працював в тій же області. Їхня спільна фірма стала випускати нові моделі автомобілів, що поклало початок сучасному автомобілебудуванню.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дещо про тюнінг автомобілів


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net