Вход | Регистрация

Поради при виборі дитячого автокрісла

14 января 2013, 16:41
Володимир
журналист

Вибираючи пристосування, потрібно пам'ятати, що гарне автокрісло має відповідати всім загальноприйнятим стандартам і повинно бути підібрано строго у відповідності з ростом і масою дитини.


Традиційно автокрісла діляться на кілька груп, залежно від параметрів дитини. Виділяють сидіння наступних типів: 0, 0 +, 1,2,3. До перших двох груп відносяться крісла, які встановлюються проти ходу руху автомобіля. Крісла інших трьох груп, відповідно, встановлюються за напрямком руху машини. Бувають також дитячі автокрісла змішаного типу - для дітей різних віків.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Поради при виборі акумулятораПідбирати автокрісло для маленького пасажира слід з урахуванням наступних характеристик:Група 0: вага дитини не повинен перевищувати 10 кг, вік - 6-9 місяців.

Група 0 +: вага - 13 кг, вік - до 13-15 місяців.

Група 1: вага - 9 - 18 кг, допустимий вік дитини - починаючи від 9 місяців до 4 років.

Група 2: вага - 15 - 25 кг, вік - 4 - 6 років.

Група 3: вага - 25 - 36 кг, вік - 6 - 12 років.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  
Автомобільні чохли: користь чи розкішСидіння груп 0 і 0 + доцільніше встановлювати на задньому сидінні, в цілях максимального захисту дитини в разі аварії - це положення найбільш безпечно для спини, хребта і голови.Крісла групи 1 оснащені ременями безпеки, і їх можна розміщувати як на передньому, так і на задньому сидінні.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дещо про тюнінг автомобілівАвтокрісла останніх двох груп по-іншому називаються «бустери». Нерідко їх конструкція являє собою спецподушку, яка, природно, позбавлена власних ременів безпеки. Це означає, що дитина повинна бути пристебнута звичайними ременями безпеки.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net